Всеукраїнська громадська організація «Альнур»

Всеукраїнська  громадська організація «Альнур» заснована в 2010 році. ВГО «Альнур» була створена для дітей з Даун синдромом, на сьогоднішній день ми знаходимося у процесі реорганізації соціального підприємства з наданням соціальних послуг у селі Броска.

Центр дитячого розвитку було знову відкрито із затишними класами та ігровим майданчиком.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати наступні види послуг:

  • Заняття з логопедом;
  • Уроки танців;
  • Сенсорна кімната;
  • Уроки соціальної адаптації (приготування їжі, догляд за собою, прибирання…)
  • Уроки малювання;
  • Масаж для дітей

Під час підготовки до відкриття центру нам допомагали волонтери, які  прибирали на території, збирали врожай, вкладали свої сили задля скорішого відвідування нашого центру дітей та їх батьків.

У планах на майбутнє в нас відкриття кінної їзди, соціальної пральні, бістро (детальніше про наші плани можна подивитись у «Наших проектах»)

Загалом організація «Альнур» допомагає дітям з обмеженими можливостями у соціальній адаптації, інтеграції, соціально-психологічної  реабілітації, консультування, виховує толерантне відношення до людей з різними захворюваннями, порушенням інтелекту.

Наша організація співпрацює з іншими центрами реабілітації України, часто відвідуємо учбові семінари для отримання новітніх знань та практичних навичок у сфері соціальної реабілітації,  проводимо різноманітні заходи.

Ми є членами ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Ми організуємо зустрічі з представниками центру протезно-ортопедичної допомоги «Теллус», щоб наші діти мали змогу безкоштовно отримати ортопедичне взуття, виготовлене за індивідуальними вимірами.

Місія нашої організації, підвищити якість життя,  створюючи нове майбутнє для людей з Даун Синдромом .  Всеукраїнська громадська організація «Альнур» об’єднує батьків, щоб допомогти розвитку їх дітей, і змінює відношення до осіб  з Даун синдромом в суспільстві.

Share with us

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *