Правила відвідування нашого центру

Правила відвідування

груп денного догляду “АЛЬНУР”

Шановні батьки, прошу вашої уваги!

 1. Дітьми постійно займаються два вихователя.
 2. Режим роботи нашого центру з 8.00 до 14.00, 5 днів на тиждень, вихідні субота та неділя. У святкові дні, встановленні правлінням України, дитячий садок не працює.
 3. Ваша дитина може почати відвідування нашого закладу після оплати квитанції за місяць.
 4. Оплата за перебування дитини у центрі відбувається не пізніше 10-го числа поточного місяця. При появі нерядової ситуації необхідно довести адміністрацію до відома.
 5. Оплата здійснюється за весь місяць у повному розмірі , незважаючи на пропуски, гроші НЕ повертаються!за бажанням, ви можете оплачувати за кожен день перебування вашої дитини у нашому центрі.
 6. Якщо ви не оплатили щомісячний внесок у встановлений термін, ми, на жаль, не можемо резервувати місце в групі, і гарантувати його наявність в наступному місяці. Ми проводимо набір малюків на звільнені місця, в порядку існуючої черги.
 7. Ми приділяємо велику увагу питанню безпеки життєдіяльності і здоров’я Вашої дитини, і тому приводити і забирати дитину Може тільки батьки та(або) довірена особа.
 8. У розкладі буде час на перерву, під час якої дитина матиме невеличкий перекус( чай або сок, або компот та булочка).
 9. У нашому центрі не має обмеження у часі прийому дітей, але пам’ятайте, що заходи і заняття розпочинаються о 9.00, а велика їх частина приходить саме на першу половину дня. Подробиці режимних моментів ви можете дізнатися у вашого вихователя та на інформаційній дошці.
 10. Якщо ваша дитина страждає встановленими алергічними реакціями(на продукти харчування, квіткові рослини, пилок, шерсть, укуси комах та ін..), укажіть це в запропонованій заяві.
 11. Якщо у вашої дитини є улюблена іграшка , книжка, їх звісно, можна приносити в центр. Будь ласка, пам’ятайте, що діти люблять ділитися і обмінюватись іграшками. Інколи іграшки і предмети від цього псуються або губляться. Бажано не брати у дитячий садок іграшки і предмети,, за цілісність яких Ви будете переживати. Це стосується і мобільних телефонів, ігрових приставок, комунікаторів і т.д.. Вихователь за них відповідальність не несе.
 12. При відсутності дитини у нашому центрі, будь ласка повідомте про це вихователя заздалегідь.
 13. При виявленні ознак хвороби під час присутності у нашому закладі, вихователь може попросити вас забрати дитину додому, щоб не піддавати ризику здоров’я інших дітей в групі.
 14. Просимо вас із розумінням ставитися до дітей нашого закладу, беручи до уваги їх фізичні і психічні особливості , та особливості їх характеру. Кожна дитина має право на відвідування нашого садочку.
 15. На жаль, якщо дитина конфліктна і агресивна, ми залишаємо за собою право відмовити вам у відвідуванні нашого закладу.
 16. Якщо ви затрималися і не змогли вчасно забрати дитину, можете не переживати, ми за нею доглянемо, як за своєю. Просимо вас за можливістю  попередити про час затримки. Оплата перебування дитини в закладі з нянею – 30 грн. /год.
 17. Протягом дня дитині може знадобитися змінний одяг(трусики, майка, футболка, шкарпетки,колготки). Дитина відчуває себе незручно, якщо йому потрібний змінний одяг, а його не має. Обов’язково провіряйте опрятність одягу, не забувайте забирати для прання брудні речі. Також необхідна наявність головного убору, особливо у літній період. Для цього кожна дитина матиме свою шафу.
 18. Ви завжди можете вирішити проблемні питання, що виникли всередині групи, з вихователями, або з директором закладу.

Просимо поважати та дотримуватися правил нашого закладу!

Дякуємо!

 

Затверджено головою організації «Альнур»                                 Ланге О.В.

Share with us

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *